Nowa, morska linia kosmetyków do pielęgnacji Le Petit Marseillais

Le Petit Marseillais zainspirowane bogactwem Morza Śródziemnego postanowiło połączyć w nowych formułach najcenniejsze i najszlachetniejsze morskie składniki, do tej pory znane głównie z luksusowych zabiegów kosmetycznych. Poznaj rytuał morskiej pielęgnacji i cztery wyjątkowe kosmetyki, które pozostawią Twoją skórę odżywioną, nawilżoną i otuloną zapachem morskiej bryzy. 

Kompletna pielęgnacja, poza dokładnym oczyszczaniem skóry, obejmuje również jej odpowiednie nawilżanie i odżywianie. Taki właśnie jest rytuał morskiej pielęgnacji Le Petit Marseillais, który możesz wykonać w domowym zaciszu, poprawiając kondycję i wygląd skóry oraz wprowadzając się w doskonały nastrój. Sekret naszej nowej linii tkwi w starannie stworzonych kompozycjach składników wydobywanych wprost z morskich głębin: alg morskich, białej glinki, oligoelementów, minerałów morskich. Dzięki licznym właściwościom pielęgnującym, kompleksowo dbają o skórę zarówno pod prysznicem, jak i po myciu, doskonale się uzupełniając. Przekonaj się sama. 

Zadbaliśmy o to, by nasze kosmetyki do mycia delikatnie oczyszczały skórę i zapewniały jej upragniony komfort. Ponieważ uważamy, że prawdziwa pielęgnacja zaczyna się już pod prysznicem. Pielęgnujący Żel Do Mycia z Algami Morskimi i Minerałami, zapewnia efekt świeżości i pozostawia skórę przyjemnie miękką, nawilżoną i odświeżoną. Krem Do Mycia z Białą Glinką i Algami Morskimi doskonale rewitalizuje skórę, a jego kremowa konsystencja otula, odświeża i nawilża. Po kąpieli warto wzmocnić pielęgnujące działanie morskich składników i nałożyć Nawilżające Mleczko lub Odżywczy Balsam Do Ciała, które w formułach zawierają algi morskie, minerały morskie oraz oligoelementy. W ten sposób dodatkowo nawilżysz skórę i uchronisz ją przed utratą wody.

Zapraszamy Cię na wyjątkowy rytuał morskiej pielęgnacji - wybierz konsystencję, która najbardziej Ci odpowiada i daj się uwieść morskim zapachom i bogactwu Morza Śródziemnego!

Poznaj rytuał morskiej pielęgnacji z nową linią kosmetyków Le Petit Marseillais

Source: