Nowa linia żeli pod prysznic dla mężczyzn Le Petit Marseillais

POCZUJ MĘSKĄ NATURĘ!

Z nowymi żelami pod prysznic dla mężczyzn Le Petit Marseillais.

Ten zapach rozpoznasz wszędzie. Zapach, który działa na wszystkie zmysły. Taki, który pasuje do Twojego mężczyzny.

Wiemy, że lubisz, jak On pachnie, dlatego stworzyliśmy linię żeli pod prysznic Le Petit Marseillais dla mężczyzn, które podkreślą ich wyjątkową naturę.

Poznaj energetyczne i odświeżające żele pod prysznic o łagodnej formule myjącej i nawilżającej skórę w trzech wyrazistych zapachach.

W męskiej odsłonie żeli pod prysznic Le Petit Marseillais znajdziesz produkty od zdecydowanych, żywicznych, wręcz chłodnych zapachów minerałów i drzewa cedrowego, poprzez pieprzne, pikantne, rozpalające nuty mięty i cytrusów, aż po słodko-gorzkie, wyraziste i eleganckie, śródziemnomorskie zapachy jałowca i paproci.

ŻEL POD PRYSZNIC LE PETIT MARSEILLAIS MINERAŁY I DRZEWO CEDROWE

Zamknij oczy i wyobraź sobie, że stoisz nad brzegiem oceanu. Czujesz na twarzy dotyk chłodnego wiatru unoszącego się znad spienionych fal, a w nozdrzach zapach mineralnej świeżości skał majaczących gdzieś w oddali. A teraz otul się subtelnym aromatem cedrów rosnących przy plaży i poczuj przyjemne ukojenie w ramionach swojego mężczyzny.

Zdecydowane oczyszczenie – formuła dopasowana do męskich potrzeb

Żel pod prysznic o zapachu minerałów i drzewa cedrowego Le Petit Marseillais przywodzi na myśl szybkie tempo życia.
Zapach cedru dzięki swoim świeżym nutom idealnie splata się z morską lekkością minerałów, symbolizując szczerość i klarowność. Pasuje do mężczyzny, który na co dzień mierzy się z wyzwaniami wymagającymi odwagi i stanowczego podejmowania decyzji.

 

ŻEL POD PRYSZNIC LE PETIT MARSEILLAIS MIĘTA I CYTRUSY

Czy wiesz, że olejki eteryczne zawarte w liściach mięty naturalnie stymulują organizm, dodając werwy i poprawiając nastrój? Wdychając je, pobudzasz swój układ nerwowy, który mobilizuje mięśnie i całe ciało do wysiłku.

Moc ożywienia – formuła, jakiej potrzebuje męska skóra

W jaki sposób zapach cytrusów i mięty wpływa na Twojego mężczyznę? Rozpoczynając dzień od kąpieli z Żelem pod prysznic Le Petit Marseillais Mięta i Cytrusy, otrzyma zastrzyk pozytywnej energii. Czego chcieć więcej?

 

ŻEL POD PRYSZNIC LE PETIT MARSEILLAIS DRZEWO CADE

Wyobraź sobie głęboki las, potężne drzewa dające cień… A teraz zamknij oczy i powoli przenieś się w krainę słodko-gorzkiej woni leśnej paproci zmieszanej z lekką nutą jałowca… Tak pachnie wyjątkowe połączenie składników, które od pokoleń oddaje istotę męskiej natury w krajach basenu Morza Śródziemnego. Teraz tę wyjątkową kompozycję możesz odkryć w Żelu pod prysznic Le Petit Marseillais Drzewo Cade.

Energetyzujące odżywienie – formuła, jakiej pragnie męska skóra

Mężczyzna pachnący paprociowymi nutami roztacza wokół siebie aurę bezkompromisowej jakości, której szuka w przedmiotach, jakimi się otacza. Zdecydowany i elegancki, zna swoje mocne strony i doskonale wie, jak je we właściwy sposób wykorzystać. To zapach dla mężczyzny na wskroś nowoczesnego, potrafiącego łączyć tradycję z tempem współczesnego świata.

Żele pod prysznic dla mężczycna Le Petit Marseillais łagodnie oczyszczają ciało, twarz oraz włosy. Po jego użyciu skóra staje się nawilżona, włosy wzmocnione, a łatwa do spłukiwania piana pozostawia odświeżający i energetyzujący zapach. Żel nadaje się do każdego rodzaju włosów.

pH neutralne dla skóry

Testowany dermatologicznie

Biodegradowalna baza myjąca

Wzbogacony o składniki pochodzenia roślinnego

Source: