Nowa linia rozświetlająca Le Petit Marseillais

 

Skóra muśnięta promieniami letniego słońca wygląda zdrowo, świetliście i dodaje nam uroku . 

Linia Rozświetlająca Le Petit Marseillais, to sposób na przedłużenie lata. Produkty zadbają o kondycję Twojej skóry, podkreślając przy tym blask letniej opalenizny. 

Pielęgnujący olejek do mycia, pielęgnujący krem do mycia oraz nawilżające mleczko do ciała zawierają drogocenne olejki i ekstrakty stanowiące prawdziwą esencję lata. 

Rozświetlenie, nawilżenie i  wygładzenie – to czynniki, które  przedłużą letni wygląd twojej skóry. 

Efekt cudownego rozświetlenia uzyskasz dzięki drobinkom masy perłowej, zawartej w wyjątkowym mleczku nawilżającym Le Petit Marseillais. Masa perłowa to naturalny pigment, który pozyskujemy z muszli pochodzących z Morza Śródziemnego. Opalizujące drobinki przepięknie odbijają światło, nadając skórze niezwykły blask. 

 Nawilżenie i wygładzenie zapewni skórze olejek morelowy – podstawowy składnik całej Linii Rozświetlającej Le Petit Marseillais. Otrzymujemygo z pestek moreli dojrzewających w słońcu Prowansji. To cenne źródło witamin: A, C i E, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszej skóry. Przyjemną miękkość nada skórze najbardziej ekskluzywny olejek różany. Ten drogocenny składnik wytwarzany jest w procesie destylacji z płatków róż kwitnących na południu Francji w Grasse. Bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe, minerały i witaminy, działa na skórę silnie nawilżająco, nadając jej tym samym miękkość i naturalny blask. 

Olejek z płatków róż ma również aromaterapeutyczną moc - dzięki przyjemnej woni odpręża i koi zmysły. 

Letnie orzeźwienie i delikatny, kwiatowy zapach na skórze osiągniesz dzięki białej lilii - od  wieków uznawanej za symbol kobiecości i niewinności. Zawarte w niej saponiny oraz polisacharydy, wykazują działanie przeciwzapalne, regenerujące, a także działanie nawilżające. 

Dzięki Linii Rozświetlającej Le Petit Marseillais możesz zatrzymać cząstkę lata na swojej skórze. Odpowiednia pielęgnacja nastawiona na nawilżanie i rozświetlanie pozwoli zachować naturalny blask i miękkość skóry. 

Cenne składniki, takie jak olejek morelowy, olejek z płątków róż, biała lilia oraz masa perłowa, pozwalają dodatkowo uzyskać efekt nawilżenia i przyjemnej gładkości. Świeże kwiatowo–owocowe, pełne słońca nuty zapachowe przywrócą wspomnienia beztroskich wakacji w gorących rejonach.

Source: